Sıkça Sorulan Sorular

BiBilen.net hakkında Sık Sorulan Sorular aşağıda ilgili kategorilerinde cevaplanmaktadır. Daha fazla yardıma ihtiyaç duyuyorsanız iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz. Gönderdiğiniz ileti en kısa sürede dikkate alınacaktır.

BiBilen kimdir?

BiBilenler, kendi alanlarında uzmanlık, deneyim, eğitim sahibi olan ve bilgilerini ihtiyacı olanlarla paylaşarak insanların hayatlarına değer katan kimselerdir.

Nasıl görüşme talep edebilirim?

BiBilen profilindeki “Görüşme Ayarla” butonuna tıklayarak karşınıza gelen ekrandaki bilgileri eksiksiz doldurmalısınız. Gelen takvim ekranında kendinize uygun gün ve saati seçtikten sonra tüm adımları tamamlamış oluyorsunuz. Ekibimiz gelen talebi doğrulamak için sizinle iletişime geçer ve sonrasında görüşmeniz onaylanır.

Randevu saat değişikliği ya da iptali yapabilir miyim?

Evet, size gönderilen SMS veya e-postadaki linke tıklayarak görüşme saatine bir saat kalana dek görüşme tarihinde değişiklik yapabilir ya da görüşmenizi iptal edebilirsiniz.

Görüşme talebime ne zaman dönüş alırım?

Görüşme talebiniz öncelikle ekibimiz tarafından incelenmektedir. Görüşme talebinize en geç bir saat içerisinde dönüş yapılır. Gece yarısından sonra oluşturulan talepler için bu süre değişebilir.

İçeriklerin fiyat ve zamanlarını BiBilen mi belirliyor?

Evet, görüşme takvimi ve görüşme yapabileceğiniz konular BiBilenimiz tarafından belirlenmektedir.

Görüşmem yarıda kesilirse ne olur?

Görüşme sırasında herhangi bir kesinti yaşamamanız için, görüşme öncesinde internet bağlantınızın iyi, tarayıcınızın güncel olduğundan emin olmanızı öneriyoruz.

Eğer görüşmenizde kesinti olursa, görüşmeye giriş için size bildirim tercihlerinize göre email ve SMS üzerinden gönderilen görüşme katılım linki ile tekrar katılım sağlayabilirsiniz. BiBilenlerimiz görüşmeye süre ekleyebilirler, kesinti zamanını tolere etmek üzere görüşmeye tekrar katılım sağladığınızda BiBilenimizden süre eklemesini rica edebilirsiniz.

Görüşmemi kaçırırsam veya geç kalırsam ne olur?

Planlanan görüşme saatine zamanında gelmek danışanın sorumluluğundadır. Herhangi bir para iadesi veya görüşme telafisi yapılmaz.

Görüşme talebi oluştururken telefonuma kod gelmezse ne yapabilirim?

Yeniden kod gönder butonunu tıklayın, eğer ikinci denemenizden de bir sonuç alamazsanız ve telefon numaranızın doğru olduğuna eminseniz bilgi@bibilen.net adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.