BiBilen nedir?

BiBilen, danışmaya ihtiyacı olan insanlar ve onlara yardımcı olabilecek uzmanları bir araya getiren, ‘herkes için’ online danışmanlık hizmeti platformu. Danışmak istediğiniz hemen her şey için, BiBilen.net’te uzmanlığından faydalanabileceğiniz bir BiBilen bulabiliyorsunuz.

Online Danışmanlık Sistemi BiBilen ile Tanışın!

BiBilen Nedir?

BiBilen Nedir?

BiBilen, danışmaya ihtiyacı olan insanlar ve onlara yardımcı olabilecek uzmanları bir araya getiren, ‘herkes için’ online danışmanlık hizmeti platformu.

Oynat
BiBilen kimdir?

BiBilen kimdir?

BiBilen, kendi alanlarında uzmanlık, deneyim, eğitim sahibi olan ve bilgilerini ihtiyacı olanlarla paylaşarak insanların hayatlarına değer katan uzmanlar.

BiBilen ne yapıyor?

BiBilen ne yapıyor?

BiBilen, kendi alanlarındaki konularda danışmanlık hizmeti almak isteyenlerle online ve canlı olarak görüntülü veya sesli formatta bire bir görüşmeler yapıyor ve bilgi birikimleriyle danışanlara yardımcı oluyorlar.

BiBilen Sistemi Nasıl İşliyor?

BiBilen Bul

BiBilen Bul

Hangi Bibilen’in uzmanlığından faydalanmak istersiniz?

Randevu Al

Randevu Al

BiBilen ile görüşmek için size en uygun gün ve saati belirleyin.

Görüşmeye Başla

Görüşmeye Başla

Görüşme saatinde önceden gelen linke tıklayın, görüşmeye başlayın.

BiBilen Bul

Neden BiBilen?

BiBilen nasıl ortaya çıktı?

BiBilen fikrinin akla düşmesi, girişimci Tolga Tanrıseven’in, bir gece kızının rahatsızlığı ile ilgili danışacak birilerini ararken, “İnternette her şeyi her zaman bulabiliyorken bu niye yok?” diye düşünmesi ile oluyor.

Fikir olgunlaşınca Tanrıseven BiBilen’i kurucusu olduğu KizlarSoruyor bünyesinde hayata geçiriyor. Türkiye’nin en büyük online soru-cevap platformu KizlarSoruyor’da topluluğunun sorduğu sorulara konusunda uzman ve deneyimli BiBilen cevap vermeye başlıyor. Konsept kısa zamanda büyük talep görüyor. Öyle ki, yazılı iletişimin ötesinde, bire bir görüşme talepleri gelmeye başlıyor.

BiBilen’in KizlarSoruyor’un sınırlarını aşarak BiBilen.net adresinde kendi platformuna kavuşmasının hikayesi böyle...

Platformun vizyonu nedir?

Danışma ihtiyacı sadece Türkiye ile sınırlı değil, bu nedenle online danışmanlık sisteminin global çerçeveye de taşınması planlanıyor.

BiBilen.net’in Türkiye’de verdiği hizmet, eş zamanlı olarak dünya çapında da verilecek; global platformun adresi theXper.com olacak.

BiBilen danışma hizmeti nasıl ücretlendirilir?

Her BiBilen, verdiği hizmetin karşılığı olarak bir ücret belirliyor. Siz de hizmeti almadan önce bu ücretleri görebiliyorsunuz. İsterseniz farklı BiBilen arasında ücret karşılaştırması da yaparak karar veriyorsunuz.