Hakkımızda


BiBilen, danışmaya ihtiyacı olan insanlar ve onlara yardımcı olabilecek uzmanları bir araya getiren, ‘herkes için’ online danışmanlık hizmeti platformu.

BiBilen platformunda kendi alanlarında deneyim, eğitim sahibi uzmanlar danışanlarla bir araya geliyor ve bilgilerini paylaşarak insanların hayatlarına değer katıyor.

Görüşmeler online, bire bir ve canlı olarak, görüntülü veya sesli formatta gerçekleşiyor.

BiBilen online danışmanlık sistemi, danışma ihtiyacı olan kimselere çok daha kolay, hesaplı (hatta belki ücretsiz), alternatifli ve esnek bir çözüm sunuyor.

BiBilen yeni ihtiyaçlar yaratmıyor, var olan ihtiyaçları kolayca karşılamayı amaçlıyor. Pandemi döneminde tüm ihtiyaçlarını online karşılamaya alışan insanlar, artık danışmanlık hizmetini de kolayca almak istiyor.

Türkiye’nin en büyük online soru-cevap platformu KızlarSoruyor’da topluluğunun sorduğu sorulara konusunda uzman ve deneyimli BiBilenler zaten cevap veriyordu. Kısa zamanda büyük talep gören BiBilenler, bu yeni dönemde KizlarSoruyor ile birlikte BiBilen.net adresinde kendi platformunda da hizmet vermeye başladı.

Ve BiBilen, KizlarSoruyor’un sınırlarını aşarak BiBilen.net adresinde kendi platformuna kavuşmuş oldu.

BiBilen platformunun vizyonu Türkiye ile sınırlı değil. Aynı online danışmanlık hizmeti eş zamanlı olarak global çerçevede de veriliyor.

BiBilen sistemi hakkında daha fazlası için Sıkça Sorulan Sorular sayfasını ziyaret edilebilir, iletişim için e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.


Bizi Takip Edin!

  • Instagram
  • Twitter
  • Facebook
  • Youtube
  • TikTok
  • Linkedin