Psikoloji

Psikologlar / BiBilen'e Danışın!

Online psikologlarımız ile kendinizi iyileştirmeye hazır mısınız? Hayat bazen bizi yıpratabilir, işler çözülmez hale gelebilir. Başa çıkmakta zorlandığınız her konuda psikologlarımız yanınızda. Hemen videolu görüşme randevunuzu alın ve görüşmeye başlayın.

Psikoloji Nedir?

Psikolojiyi; insanların davranışlarının altında yatan duygu ve düşünce dinamiklerini analiz eden bilim dalı olarak tanımlayabiliriz. Her insan nasıl biricikse duygu ve düşünceleri de aynı şekilde birbirinden farklıdır. Psikoloji de bu noktada bireylerin duygu ve düşüncelerine odaklanmaya çalışır. Klinik psikoloji, sosyal psikoloji, örgütsel psikoloji ve bunun gibi birçok psikoloji alanları bulunuyor.

Online Terapi ve Psikolog

Teknolojinin gelişmesiyle, pandemiyle mücadele etmemizle derken birçok şeyi online platformlara taşıdık. Evden çalışma, alışveriş yapma, spor yapma ve hatta evden terapi gibi birçok alanda alışkanlıklarımızı değiştirdik. 

Hayatımızda baş edemediğimiz sorunları bir uzman desteğiyle çok daha kolay ve sağlıklı çözebileceği düşüncesinde herkes hemfikirdir. Ancak kimimiz zaman bulamadığından kimimiz maddi açıdan zorlanacağından terapi alma konusunda çekimser olabiliyor. Zaman ve ücretlerin yüksek olmasını artık dert etmeyin diye BiBilen.net platformunda deneyimli psikologlar sizin yanınızda! Online psikolog ücretleri yüz yüze terapilere göre daha uygun ücretlerde olduğu için maddi açıdan zorlanmadan, yolda zaman kaybetmeden evinizden psikolojik destek alabilirsiniz. Platformumuzda yer alan psikologlardan problem alanınıza göre bilişsel davranışçı terapi, şema terapi uygulamaları, kısa süreli çözüm odaklı terapi gibi psikoloji yaklaşımlarından size en uygun çevrimiçi tedavi yöntemiyle sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Hangi Konularda Psikolojik Destek Alabilirsiniz?

Psikolojik destek almak için her zaman kriz durumlarla karşılaşıyor olmanız gerekmez. Hayatınızda dönüm noktası olabilecek evlilik, iş değiştirme, boşanma gibi konularda tek başınıza karar vermekte zorlandığınızda psikolojik destek alabilirsiniz. Duygusal yönetim, akademik sorunlar gibi konular için de internet üzerinden danışman ile görüşebilirsiniz. Örneğin; kariyer alanında seçim yapma konusunda kararsızlık yaşıyorsanız, hedef belirlemekte zorlanıyorsanız, aile problemleri, ilişki problemleri, öfke problemi ve bunun gibi sorunlar yaşıyorsanız çevirimiçi psikolog ile görüşerek profesyonel destek alabilirsiniz. 

Bunun yanında kaygı bozuklukları belirtilerine sahipseniz, depresif belirtiler gösteriyorsanız, sosyal fobi gibi belirli konularda fobileriniz varsa, yaşadığınız problemler yaşamınızdaki diğer rolleri olumsuz etkiliyorsa alacağınız terapi seansı size çok faydalı olacaktır.

Tamamiyle görüşme güvenliği sağladığımız online danışmanlık platfromumuzda depresyon, sosyal anksiyete, kaygı bozuklukları yaşıyorsanız ve depresyon belirtilerine, belli konularda takıntılara, travma sonrası stres bozukluğuna sahipseniz internetten psikolog yardımı alabilirsiniz.

BiBilen.net Psikolojik Danışma Seansları

Her insan nasıl birbirinden farklı diyebiliyorsak, insanların hayatında yaşadığı sorunların da birbirinden farklı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Yukarıda bahsedilen problemler ve bunun gibi birçok problemi çözmek için zaman zaman uzman desteğine ihtiyaç duymamız da çok normal. İşte bu noktada online psikolog BiBilenler sizin için burada! Tek başınıza tüm problemlerinizi çözmek zorunda değilsiniz, hemen görüşme ayarlayarak profesyonel bir destek almaya başlayabilirsiniz!