İlişki Koçluğu

İlişki Koçları / BiBilen'e Danışın!

Online ilişki koçlarımız ile daha sağlıklı ilişkilerin temelini atmak ister misiniz? Aşk ilişkilerinden aile ve arkadaşlık ilişkilerine, kendinizi çok daha iyi ifade edebileceğiniz ve sağlıklı ilişkiler kurabileceğiniz bir yolculuk sizi bekliyor. Hemen videolu görüşme randevunuzu alın ve ilişki koçlarımız ile görüşmeye başlayın.

Çiftler İçin Online İlişki Koçluğu ve İlişki Terapisi Yararlı Mı?

Hayatımızda var olan sağlıklı ilişkiler yaşam kalitemizi artırdığı gibi psikolojik iyi hal seviyemizi de artırır. Yapılan birçok araştırmaya baktığımızda da hayatında sağlıklı ilişkilere sahip olan insanların yaşam sürelerinin de bununla doğru orantılı olarak arttığını söyleyebiliriz. Online ilişki koçluğu; romantik ilişkilerinizde, aile bireyleriyle olan iletişiminizde, arkadaşlık ilişkilerinizde size sağlıklı ve pozitif bir iletişim dili kullanmanızı öğretir, bu konuda size destek olur. 

Çevrenizdeki insanlarla yaşadığınız problemlere çözüm bulma konusunda, ilişkilerinize farklı bir pencereden bakmanız konusunda birçok fayda sağlar. Hızlı ve güvenli bir şekilde internet üzerinden ilişki koçluğu hizmeti aldığınızda ilişkide olduğunuz kişiye daha fazla empati yapıp aranızdaki çatışmaların azalmasını ve öfke kontrolünü sağlayabilirsiniz. Online ilişki terapistleri size hiç problem yaşamamayı vaat etmez. Bunun aksine var olan problemleri nasıl sağlıklı bir şekilde çözebileceğiniz hakkında size yol gösterir.

İlgisiz Sevgili ya da Eş Nasıl Düzelir?

Çok çabalamanıza rağmen ilgisiz olan sevgili ile aranızdaki iletişim bağlarını güçlendirmek, doğru taktiklerle sağlıklı ilişkiler inşa etmek mümkün. Mutlu evlilik rüya değil ama ilişki yürütmek dışarıdan sadece sevgi bağlarıyla sağlanan bir durum gibi görünse de, sevgi bazı durumlarda yetersiz kalabilir ve bir uzmana ihtiyaç duyulabilir. Gerçekten değer gördüğünüz bir ilişki içerisinde yer almak için neler yapabileceğinizi, ilişkide sorunları nasıl aşabileceğinizi ve karşınızdaki kişiye doğru iletişim biçimiyle yaklaşabilmeniz için internetten hızlı ve anında tavsiye almak için kısa videolu görüşmeler yapabilir, ilişki terapist ve koçlarından danışmanlık alabilirsiniz.

İlişkide Kıskançlık Problemleri Nasıl Çözülür?

Güven problemleri, bağlanma problemleri ve aldatmak, en sık karşılaşılan ilişki sorunları arasında yer alırlar. Yersiz şüpheler partnerinizle aranızı açabileceği gibi, ilişkinize kalıcı zarar verebilir. İçinizdeki kötü hislerin asıl nedeni psikolojik olabilir ve endişelendiğiniz konular aslında gerçeği yansıtmıyor olabilir. Yaşam içerisinde hepimiz zaman zaman şüpheye kapılabiliriz. Burada önemli nokta, şiddetli geçimsizlik sınırına gelmeden iyi bir stres yönetimi yapabilmektir. Online ilişki terapistleri, her an ulaşılabilir olduklarından bu gibi kriz anlarında size randevu sırası bekletmeden sorunlarınıza çözüm olabilirler. Dilediğiniz koç ile evden online görüşme yapabilir, ilişkinizde karşı taraf için de sağlıklı bir karar vermek için görüşmelere başlayabilirsiniz.