Astroloji

Astrologlar / BiBilen'e Danışın!

Online astrologlarımızdan doğum haritası analizi, yıllık öngörü, tarot danışmanlığı, doğum saati belirleme ve ilişki uyumu danışmanlığı için saniyeler içinde videolu görüşme randevusu alabilirsiniz.

Online Astroloji Görüşmeleri Yapın

Astrolojiye dair öğrenmek istedikleriniz çok, bildikleriniz azsa vakit kaybetmeden ilişki uyumunuzu, doğum haritanızı, haftalık burç yorumlarınızı kolayca öğrenebileceğiniz online görüşmeler yapabilirsiniz. BiBilenler görüşme sırasında aklınızdaki tüm sorulara cevap olurlar!

Hangi Konuları Online Astrologlar ile Görüşebilirsiniz?

En temel konu olarak astroloji türleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Başlıca astroloji türlerini sıralamak gerekirse; ezoterik, natal harita, sinastri, karma, uranyen ve medikal astrolojidir. Partneriniz ile ilişki uyumunuzu merak ediyorsanız, ilişki astrolojisi hakkında online görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Kariyer geleceğiniz, yıldız düşüklüğünüz ve aile bağlarınız ile ilgili sorularınızı da soru astrolojisi sayesinde, online astrolog aracılığıyla cevaplandırabilirsiniz. 

Ayrıca yükselen ve ay burcu hesaplamak ve sonucundan emin olmak için bir astrolog yardımı almanız isabetli bir karar olabilir.

Online Burç ve İlişki Uyumunuzu Öğrenin

İlişki durumunuz ne olursa olsun, karşınızdaki kişiyi tanımadan onunla bir gelecek düşünemezsiniz. Ayrıca partnerinizi analiz etmek ve burç uyumunuzu öğrenmek için sayfalarca yazı okumanıza gerek yok. Size özel tespitleri duymak ve altın değerinde tavsiyeler almak için astrolojik danışmanlık sayesinde kafanızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. 

Doğum Haritası Analizi ile Kendinizi Tanıyın

Kişiliğinize uygun bir mesleği mi seçtiniz? Doğum haritanızda yer alan kariyer evinize göre bu sorunuzun size özel bir cevabı elbette var. Seçtiğiniz online astrolog, burçlarınızın özelliklerini de göz önünde bulundurarak doğum saatinizi, doğduğunuz şehri ve doğum gününüzü öğrendikten sonra doğum haritanızı analiz eder. Doğum haritası; burçlar, ev konumları ve gezegenlerin konumlarından oluşur. Bu konumlar belli kurallar ve analitik methotlar kullanılarak yorumlanır. 

Astroloji haritasındaki evlerin anlamları evlilik, kariyer ve arkadaşlık ilişkilerinde karakterinizi ve seçimlerinizin nasıl olabileceği hakkında analizler sunar. Doğum haritası yorumlama sanatı sadece astroloji uzmanlarının yapması gereken teknik bir iştir. Bu yorumlar her analiz sonucu değişmez, analiz sonucunu kaderinizin bir yansıması olarak görebilirsiniz. Doğum haritası doğru meslek seçimi ve nasıl biriyle evlenilmesi gerektiği gibi konulara analizleriyle ışık tutabilir. Zayıf ve güçlü yönlerinizi öğrenebilir ve kendinizi eksik konularda geliştirebilirsiniz. E-astroloji sayesinde aradığınız en iyi astrologları kolayca bulabilir, randevu alabilir ve internet üzerinden online astrolojik danışmanlık görüşmeleri yapabilirsiniz.